Rozprawka na temat : Horror-film od lat 18. Czy horrory powinny być dostępne tylko dla dorosłych.

Horror-film od lat 18? Czy horroy powinne byc dostepne tylko dal dorosłych?Postaram sie odpowiedziec na to pytanie, opierając sie paroma argumentami. Pierwszym moim argumentem jest to ze horrory nie powinne być ogladane przez male dzieci, a szczególnie te o zabijaniu innych. Dzieci uczą się w ten sposób agresji, dokuczają swoim kolegom. Boją się po nocach spać oraz załatwiają się w łóżku.(nie wiem jak to naposać o tym sikaniu). Uzywają ostrych narzędzi jak np; noże, uważając ze tak mozna, poniewaz bylo to ukazane w filmie. Drugim argumentem jest to że dla dorosłych też nie jest dobre aby ogladaly horrory. Chodzi mi szczególnie o takich osoby ktore mają słabe nerwy. W dorosłych też budzi się agresja. Pojawia się przemoc w domu na dzieciach i współmałżonku. Pózniej pojawaija się obawy ze ktoś jest przez kogos sledzony lub podluchiwany. Pojawiają się obawy o swoje zycie. Wiec z tego wynika ze horrory nie sa wskazane aby ogladali je dorosli, a szczególnie najmlodsze dzieci.