Za 2,5 kg jabłek Marek zapłacił 8,50 zł. Ile kosztował 1 kg jablek? Ten kto wykona dzialzialanie pisamne dam naj
Za 2,5 kg jabłek Marek zapłacił 8,50 zł. Ile kosztował 1 kg jablek? Ten kto wykona dzialzialanie pisamne dam naj
Musisz podzielić kwotę przez kg : 8,50 / 2,5 = 3,40 odp. kilogram jabłek kosztował 3,40 zł