Marysia kupila 1,5kg jablek za 4,20. A Kaia kupila 5,5 za 4,20 ile zaplacila kasia
Marysia kupila 1,5kg jablek za 4,20. A Kaia kupila 5,5 za 4,20 ile zaplacila kasia
1,5kg-4,20 5,5-x x= (4,20*5,5) / 1,5 x=15,40zł chyba, że to kg kosztował 4,20 wtedy 5,5*4,20=23,1