Jeden jogurt Eko kosztuje 1.80 zł Jarek ma 32 zł kieszonkowego Na ile dni wystarczy mu pieniedzy aby zodziennie kupowac po dwa jogurty EKO ? Pomocy Daje NAJJJJ

Jeden jogurt Eko kosztuje 1.80 zł Jarek ma 32 zł kieszonkowego Na ile dni wystarczy mu pieniedzy aby zodziennie kupowac po dwa jogurty EKO ? Pomocy Daje NAJJJJ
Odpowiedź

1.80 * 2 = 3.60 32 : 3. 60 ~~ 9 odp; wystar cz mu na 9 dni

1,80dodać 1,80=cena DWÓCH SERKÓW =3,60 32:3,60=8

Dodaj swoją odpowiedź