janek kupil zeszyt i 2 razy droższe pioro.zaplacil za wszystko 6 zl. proszę o pomoc.

janek kupil zeszyt i 2 razy droższe pioro.zaplacil za wszystko 6 zl. proszę o pomoc.
Odpowiedź

3zł razy 2 = 6 zł Bo np.kupił zeszyt za 3 zł i droższe pióro czyli 3 razy 2 = 6 Licze na naj ;)

Dodaj swoją odpowiedź