12 Guzików kosztuje 10,20zł ile kosztuje 1 guzik ? Daje najlepszą odpowiedź

12 Guzików kosztuje 10,20zł ile kosztuje 1 guzik ? Daje najlepszą odpowiedź
Odpowiedź

10,20 : 12 = 0,85 Jeden guzik kosztuje 0,85 zł.

10,20:12=0,85 Odp.Jeden guzik kosztuje 0,85zł

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

12 Guzików kosztuje 10,20zł ile kosztuje 1 guzik ? Daje najlepszą odpowiedź

12 Guzików kosztuje 10,20zł ile kosztuje 1 guzik ? Daje najlepszą odpowiedź...