Jacek chce kupić 4 gry za 200 zł oraz 12 kg cukierków po 5 zł za 1 kg . Czy Jackowi wystarczy pieniędzy jeżeli da 500 zł ? Jak tak to ile dostanie reszty? Jak nie to ile mu zabraknie? pls pomocy! pierwsza odpowiedź najlepsza! 10 punktów!
Jacek chce kupić 4 gry za 200 zł oraz 12 kg cukierków po 5 zł za 1 kg . Czy Jackowi wystarczy pieniędzy jeżeli da 500 zł ? Jak tak to ile dostanie reszty? Jak nie to ile mu zabraknie? pls pomocy! pierwsza odpowiedź najlepsza! 10 punktów!