Zadanie dla klasy 6... Mama kupiła 0,32 kg kiełbasy po 19,50/kg oraz 70 bananów, za które zapłaciła 3,15 zł. Ile mama zapłaciła za kiełbasę? Wybierz odpowiedź spośród podanych. A. 4,49 zł B. 2,21 zł C. 5,50 zł D. 4,50 zł

Zadanie dla klasy 6... Mama kupiła 0,32 kg kiełbasy po 19,50/kg oraz 70 bananów, za które zapłaciła 3,15 zł. Ile mama zapłaciła za kiełbasę? Wybierz odpowiedź spośród podanych. A. 4,49 zł B. 2,21 zł C. 5,50 zł D. 4,50 zł
Odpowiedź

Mi wyszło ponad 6 zł ale nie ma takiej odpowiedzi

wydaje mi się, że albo A albo D :( bo wyszło mi 6,24 zł

Dodaj swoją odpowiedź