jakie jest obliczenie zdania. Maciej kupił kilka batonów za 2 zł i 2 razy więcej batonów za 4 zł. Razem wydał 40 zł. Ile kupił droższych batonów? PLISSS POMUŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jakie jest obliczenie zdania. Maciej kupił kilka batonów za 2 zł i 2 razy więcej batonów za 4 zł. Razem wydał 40 zł. Ile kupił droższych batonów?
PLISSS POMUŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!