Błagam pomóżcie potrzebuje na już 1 zadanie oto one: Ania kupiła 1,8 kg jabłek i zapłaciła 4,95 zł Maciek kupił te same jabłka (nie jest podane ile) i zapłacił 3,30 zł błagam potrzebuje na już będę niezwykle wdzięczny

Błagam pomóżcie potrzebuje na już 1 zadanie oto one: Ania kupiła 1,8 kg jabłek i zapłaciła 4,95 zł Maciek kupił te same jabłka (nie jest podane ile) i zapłacił 3,30 zł błagam potrzebuje na już będę niezwykle wdzięczny
Odpowiedź

1.8kg=4.95 x=3.30 x=1.8*3.34.95    

Dodaj swoją odpowiedź