jula chciała kupic 10 lodowych pałeczek za 0.40 gr.Ile zapłaci za. lodowe paleczki. ?
jula chciała kupic 10 lodowych pałeczek za 0.40 gr.Ile zapłaci za. lodowe paleczki. ?
0.40 * 10 = 4 zł liczę na naj.
zapłaci 4 zł czyli 400 groszy