ile Ania zapłaciła za 3,4kg jabłek, jeżeli 1kg kosztuje 4,75zł?
ile Ania zapłaciła za 3,4kg jabłek, jeżeli 1kg kosztuje 4,75zł?
4,75 zł*3,4=16,15 zł Odp : Ania zapłaciła z jabłka 16,15 zł. liczę na naj pozdro
3,4*4,75=16,15Zł Oto odpowiedź.