Kupiono x kg jabłek po 2,40zł i o 2,5 kg mniej gruszek po 5,20 za kg. Ile zapłacono za owoce?

Kupiono x kg jabłek po 2,40zł i o 2,5 kg mniej gruszek po 5,20 za kg. Ile zapłacono za owoce?
Odpowiedź

sorki pomyłka ..:/ uznaj za błędną

Dodaj swoją odpowiedź