Ile kosztuje 27dag sera po 18,52 za kg? pliss

Ile kosztuje 27dag sera po 18,52 za kg? pliss
Odpowiedź

27 dag = 0,27 kg 0,27 kg * 18,52 = 5,0004 ≈ 5,00 odp. 27 dag sera kosztuje 5,00 

1 dag = 0,01 kg 27 dag = 0,27 kg Cena za 1 kg = 18,52 zł 18,52 * 0,27 = 5,00 zł Odp.: 27 dag sera kosztuje 5 złotych.

Dodaj swoją odpowiedź