Klaudia kupiła 74 dag grzybów. Ile zapłaci za nie jeśli 1 kg kosztuje 4,5 zł

Klaudia kupiła 74 dag grzybów. Ile zapłaci za nie jeśli 1 kg kosztuje 4,5 zł
Odpowiedź

4,5 zł * 0,74 dag = 3,33 zł Odp. Klaudia zapłaci 3,33 złotych. Liczę na naj.

Dodaj swoją odpowiedź