Proszę o obliczenia na zaraz......!!!!!!!!!

Proszę o obliczenia na zaraz......!!!!!!!!!
Odpowiedź

1kg = 100dag 20dag=20%kg 30day=30%kg Liczymy proporcją: 4,6 - 20% x    - 100% 4,6*100=20x 4,600/20=x 23=x (cena za kg orzechów) 3,24 - 30% x      - 100% 3,24*100=30x 324/30=x 10,8=x (cena za kg rodzynek) 23zł-10,8zł= 12,2zł. Odp. Kilogram orzechów jest o 12,2zł droższy od kilograma rodzynek.

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

Proszę o obliczenia na zaraz..........................

Proszę o obliczenia na zaraz.............................

Matematyka

Potrzebne na zaraz. Proszę wszystkie obliczenia. Daje naj.

Potrzebne na zaraz. Proszę wszystkie obliczenia. Daje naj....

Matematyka

Rozwiąż i sprawdź równanie: 2x+5-x+7=14 bardzo proszę na zaraz daje naj gwiazdki i co tam jeszcze mogę dać tylko proszę o obliczenia

Rozwiąż i sprawdź równanie: 2x+5-x+7=14 bardzo proszę na zaraz daje naj gwiazdki i co tam jeszcze mogę dać tylko proszę o obliczenia...

Matematyka

oblicz : a) 7-0,2*0,7+4,3= b) (3,45+11,4) : 0,5 * 4= c) (3,6 - 4 * 2/5)² + (0,2)³= proszę na zaraz i leczę na naj i proszę o obliczenia wszystkie nie same wyniki

oblicz : a) 7-0,2*0,7+4,3= b) (3,45+11,4) : 0,5 * 4= c) (3,6 - 4 * 2/5)² + (0,2)³= proszę na zaraz i leczę na naj i proszę o obliczenia wszystkie nie same wyniki...

Matematyka

oblicz : a) 7-0,2*0,7+4,3= b) (3,45+11,4) : 0,5 * 4= c) (3,6 - 4 * 2/5)² + (0,2)³= proszę na zaraz i leczę na naj i proszę o obliczenia wszystkie nie same wyniki

oblicz : a) 7-0,2*0,7+4,3= b) (3,45+11,4) : 0,5 * 4= c) (3,6 - 4 * 2/5)² + (0,2)³= proszę na zaraz i leczę na naj i proszę o obliczenia wszystkie nie same wyniki...