Zadania przygotowujące do testu III klas Na poziomie 2 gim :D Każda pomoc się przyda :P

Zadania przygotowujące do testu III klas Na poziomie 2 gim :D Każda pomoc się przyda :P
Odpowiedź

Zad6 30l/1,5l=20butelek 20*6,20zł=124zł 30l/3l=10butelek 10*11,70zł=117zł 124zł-117zł=7zł Odp: Kupując 30l oleju w 3-litrowych butelkach zaoszczędzimy 7zł

Dodaj swoją odpowiedź