Szkola
edukacja
ZALOGUJ
DODAJ +
Matematyka
ułoz zadanie do działania 21:7x9
ułoz zadanie do działania 21:7x9
Odpowiedź
HidanSan
7 jabłek kosztuje 21 złotych Ile zapłaci Patryk za 9 jabłek
Dodaj swoją odpowiedź