Mama kupiła 3 chleby. 1 chleb kosztuje 1,45 zł. Ile zapłaci za zakupy?

Mama kupiła 3 chleby. 1 chleb kosztuje 1,45 zł. Ile zapłaci za zakupy?
Odpowiedź

1,45zl*3=4,35zl Odp.4,35zl

Wynik wyniesie 4.35 Obliczenie: 3 * 1.45 = 4.35

Dodaj swoją odpowiedź