za 9 zeszytów Tomek zapłacił 27zł. Ułóż pytanie, oblicz i napisz odpowiedź.
za 9 zeszytów Tomek zapłacił 27zł. Ułóż pytanie, oblicz i napisz odpowiedź.
Ile zapłacił za jeden zeszyt. 27 zł : 9 = 3 zł Za jeden zeszyt zapłacił 3 zł.