czasopismo kosztuje 12,99zł zeszyt 2,45zł a guma do żucia 0.99zł czy 16zł wystarczy markowi na wszystkie zakupy?
czasopismo kosztuje 12,99zł zeszyt 2,45zł a guma do żucia 0.99zł czy 16zł wystarczy markowi na wszystkie zakupy?
12,99+2,45+0,99=16,43 Odp: 16 zł nie wystarczy Markowi na wszystkie zakupy.
12,99+2,45+0,99≤16 nad znakiem≤ powinien być pytajnik bo to sprawdzamy 16,43≤16 znak≤ powinien być przekreślony bo wyniki się nie zgadzją O: 16 zł nie wystarczy na te zakupy.
czasopismo kosztuje 12,99zł zeszyt 2,45zł a guma do żucia 0.99zł czy 16zł wystarczy markowi na wszystkie zakupy?...