Cena jedenego kilograma jabłek na targu wynosi 2,4zł.Te same jabłka w sklepie kosztują 3zł. a)O ILE PROCENT CENA JABŁEK W SKLEPIE JEST WYŻSZA OD ICH CENY NA TARGU B)o ile procent tańsze są jabłka na targu niż w sklepie
Cena jedenego kilograma jabłek na targu wynosi 2,4zł.Te same jabłka w sklepie kosztują 3zł.
a)O ILE PROCENT CENA JABŁEK W SKLEPIE JEST WYŻSZA OD ICH CENY NA TARGU
B)o ile procent tańsze są jabłka na targu niż w sklepie