ile trzeba zapłacić za kawałek sera, 15,20zł/kg a ile zapłace za 0,15kg?

ile trzeba zapłacić za kawałek sera, 15,20zł/kg a ile zapłace za 0,15kg?
Odpowiedź

15,20zł/kg * 0,15 kg = 2,28 zł

15,20/kg 15,20 * 0,15kg= 2,28 Odp: 0,15 kg sera kosztuje 2,28zł.

Dodaj swoją odpowiedź