kilogram jabłek kosztuje 2,05zł. Mama kupiła 4 kilogramy jabłek . Ile zapłaciła?
kilogram jabłek kosztuje 2,05zł. Mama kupiła 4 kilogramy jabłek . Ile zapłaciła?
2,05 * 4 = 8,20 zł
2,05*4=8,2zł
1kg=2.05zł 4kg=4 * 1kg 4kg=4 * 2,05zł 4kg=8.20zł odp.Mama zapłaciła 8zł 20gr.