jedna osoba używa przeciętnie 4000l wody w ciągu miesiąca. lie zapłaci po roku za zużytą wodę 4-osobowa rodzina , jeżeli 1m/3 wody kosztuje 5,20zł? :))
jedna osoba używa przeciętnie 4000l wody w ciągu miesiąca. lie zapłaci po roku za zużytą wodę 4-osobowa rodzina , jeżeli 1m/3 wody kosztuje 5,20zł? :))