Zaznacz na wykresie zależność między ceną cukru, a jego wagą, jeżli 1 kg cukru kosztuje 3 zł. Ile cukru można kupić za 11 zł 40 gr ?
Zaznacz na wykresie zależność między ceną cukru, a jego wagą, jeżli 1 kg cukru kosztuje 3 zł. Ile cukru można kupić za 11 zł 40 gr ?