20 dag szynki kosztuje a złotych.Za 0,9 kg tej szynki nalezy zapłacic?
20 dag szynki kosztuje a złotych.Za 0,9 kg tej szynki nalezy zapłacic?
20dag x 5 = 1kg a x1kg=b 0,9x b=c Odp za 0,9 kg szynki trzeba zapłacić c złotych