Drogi św. Mikołaju. Na początku listu pozdrawiam Cię serdecznie i chciałabym wspomnieć że w tym roku byłam baardzo grzeczna żebyś się cieszył z tego że się starałam :) W nagrodę chciałabym dostać : *Lalę barbi *zestaw kosmetyków *nową komórkę z hellow kitty *biżuterię (...) Bardzo dziękuję święty Mikołaju Twoja kochająca Ninka :* (na odwrocie załączam specjalny dla ciebie obrazek w ramach podziękowania)
Kochany Święty Mikołaju ! Uważam, że w tym roku byłem wystarczająco grzeczny, by dostac prezent. Chciałbym Cię poprosic o laptopa, ponieważ marzę o nim już od dawna. Laptop przyda mi się do odrabiania prac domowych, a także do rozrywki. Chciałbym też dostac jakies ubrania. Serdecznie pozdrawiam Wojtek654.
Gdynia,08.12.2009r "Kochany Święty Mikołaju ! " Jestem Zosia i mam 10 lat wiem że jesteś bardzo zajęty ale proszę poświęc chwilę na przeczytanie mojego listu . W tym roku na Gwiazdkę chciałabym dostać kucyka Ponny , zestaw " Pni domu -gotowanie " dużego misia -psa oraz dużo słodyczy bo bardzo je lubię :) Zosia