elo pomóżcie mi szybko jutro moje urodzinki i nie moge akos wymyślić jakis tam zabaw pomóżcie czekam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

flagi,podchody,berek,chowany,zagadki,jaki to film?,jaka to książka?,jaka to bajka?,zadania logiczne,Pif-paf,jeżdziec i koń.

:) Ja proponuje karaoke :] Świetna zabawa przy tym jest dużo śmiechu przy tym jest. Wszystkiego najlepszego :)

1.Kogo brakuje? Wypraszamy ochotnika za drzwi, z pozostałych w pokoju jedno dziecko chowa sie za parawanem z koca, kanapą, zasłonką itp. Wołamy wyproszonego, który musi szybko zorientowac sie, kogo brakuje. 2.Taniec z balonikami W czasie zabawy gra muzyka a dzieci dobrane parami tańczą trzymajac miedzy soba nadmuchany balonik. Mogą trzymać balon między głowami . Wygrywa para która tańczy najdłużej. Aby utrudnić nieco zabawę możesz dobrać dość szybka muzykę. 3.* Dzieci ustawiają krzesła w kręgu, siedzeniami do zewnątrz (liczba krzeseł jest o 1 mniejsza niż liczba dzieci), które ustawiają się na zewnątrz koła, zostaje puszczona muzyka dzieci chodzą dookoła krzeseł gdy muzyka ustaje starają się szybko usiąść na najbliższym krześle. Komu się to nie udało ten odpada. Zabawa trwa się do momentu wyłonienia zwyciężcy.