Natalia pomyślała ze mogłaby codziennie kupować porcje po 15 dag ,,Witków" na ile dni wystarczyłoby jej 20zł witki: 6.20 za kilogram

Natalia pomyślała ze mogłaby codziennie kupować porcje po 15 dag ,,Witków" na ile dni wystarczyłoby jej 20zł witki: 6.20 za kilogram
Odpowiedź

1kg=100dag 15*6,20:100=0,93 15 dag kosztuje 0,93zł 20zł:0,93=21 20 zł starczy na 21 dni Chyba dobrze ^^

Dodaj swoją odpowiedź