dane: 2.4m-szerokosc 36.60-cena obliczenia: 1m*2.4m=2.4m2 36.60zł:2.4m2 = 15.25 odp:matr kwadratowy tej wykładziny kosztuje 15.25 zł.

dane: 2.4m-szerokosc 36.60-cena obliczenia: 1m*2.4m=2.4m2 36.60zł:2.4m2 = 15.25 odp:matr kwadratowy tej wykładziny kosztuje 15.25 zł.
Odpowiedź

no i rozwiązane

Dodaj swoją odpowiedź