Jakie korzyści, a jakie szkody przyniosła mieszkańcom rewolucja przemysłowa? Wypisz je, a potem oceń, czy przemiany XIX w spowodowały poprawę czy pogorszenie warunków życia w miastach...(tabelka) KORZYŚĆI: SZKODY:

mam tylko do XIXw. korzyści samolot-szyprze i dalsze poruszanie sie komputer-rozrywka zabawki,gry-rozrywka rozwinięta medycyna-mniej ludzi choruję szkody komputer-niszczy wzrok,uzależnia samochody-więcej spalin papierosy i alkohol- szkodzi zdrowiu jak coś wymyśle jeszcze to dopisze :)