pani irena kupowała ostatnio kubki i filiżanki . kubki kosztowały po 7zł. a filiżanki po 5zł. zapłaciła za te zakupy 86zł. ile kupiła kubków , a ile filiżanek, jeśli łącznie było ich 14?
pani irena kupowała ostatnio kubki i filiżanki . kubki kosztowały po 7zł. a filiżanki po 5zł. zapłaciła za te zakupy 86zł. ile kupiła kubków , a ile filiżanek, jeśli łącznie było ich 14?