3 soczki i 2 batony kosztyją 9.60zł 3 batony i 2 jogurty kosztują 8.70zł 3 jogurty i 2 soczki kosztują 7.20zł Czy 20zł wystarczy, aby kupić 4 soczki 4 batony i 4 jogurty? PROSZE O ROZIWĄZANIE I Z GÓRY DZIĘKI

3 soczki i 2 batony kosztyją 9.60zł 3 batony i 2 jogurty kosztują 8.70zł 3 jogurty i 2 soczki kosztują 7.20zł Czy 20zł wystarczy, aby kupić 4 soczki 4 batony i 4 jogurty? PROSZE O ROZIWĄZANIE I Z GÓRY DZIĘKI
Odpowiedź

3s+2b=9,60 3b+2j=8,70 3j+2s=7,20

Dodaj swoją odpowiedź