1,4*4,65=6,51 - za cytryny 20,77-6,51=14,26 - za pomarańcze 14,26:2,3=6,2 - cena kg pomarańczy (drogo)
4.64*1.4=6.51 20.77-6.51=14.26 14.26:2.3=6.20 odp. Kilogram pomaranczy kosztuje 6.20
1kg cytryn kosztuje 4,65zł czyli 1,4kg*4,65zł=6,51zł- tyle kosztuje 1,4kg cytryn 20,77-6,51=14,26zł- tyle reszty zostało 14,26/2,3=6,20zł- tyle kosztuje 1 kg pomarańczy Odp: 1 kg pomarańczy kosztował 6, 20 zł.
Za 1,4 kg cytryn i 2,3 kg zapłacono 20,72 zł. Kilogram cytryn kosztuje 4,65 zł. Ile kosztuje kilogram pomarańczy ? dałem wszystkie swoje punkty odpowiadajcie szybko ;)
Za 1,4 kg cytryn i 2,3 kg zapłacono 20,72 zł. Kilogram cytryn kosztuje 4,65 zł. Ile kosztuje kilogram pomarańczy ? dałem wszystkie swoje punkty odpowiadajcie szybko ;)...
Za 1,4 kg cytryn i 2,3 kg pomarańczy zapłacono 20,72 zł Kilogram Za 1,4 kg cytryn i 2,3 kg pomarańczy zapłacono 20,72 zł Kilogram cytryn kosztuje 4,65 zł. Ile kosztuje kilogram pomarańczy?
Za 1,4 kg cytryn i 2,3 kg pomarańczy zapłacono 20,72 zł Kilogram Za 1,4 kg cytryn i 2,3 kg pomarańczy zapłacono 20,72 zł Kilogram cytryn kosztuje 4,65 zł. Ile kosztuje kilogram pomarańczy? ...
Za 1,4 kg cytryn i 2,3 kg pomarańczy zapłacono 20,77. Kilogram cytryn kosztuje 4,65 zł. Ile kosztuje kilogram pomarańczy ?
Za 1,4 kg cytryn i 2,3 kg pomarańczy zapłacono 20,77. Kilogram cytryn kosztuje 4,65 zł. Ile kosztuje kilogram pomarańczy ?...
Za 1,4 kg cytryn i 2,3 kg pomarańczy zapłacono 20,77 zł. Kilogram cytryn kosztuje 4,65 zł. Ile kosztuje kilogram pomarańczy?
Za 1,4 kg cytryn i 2,3 kg pomarańczy zapłacono 20,77 zł. Kilogram cytryn kosztuje 4,65 zł. Ile kosztuje kilogram pomarańczy?...
Za 1,4 kg cytryn i 2,3 kg pomarańczy zapłacono 20, 77 zł. Kilogram cytryn kosztuje 4,65 zł. Ile kosztuje kilogram pomarańczy? *Wszędzie jak patrzałam na internecie to pisało, że trzeba coś podzielić, ale my się jeszcze nie uczyliśmy dzielenia ułamków*
Za 1,4 kg cytryn i 2,3 kg pomarańczy zapłacono 20, 77 zł. Kilogram cytryn kosztuje 4,65 zł. Ile kosztuje kilogram pomarańczy? *Wszędzie jak patrzałam na internecie to pisało, że trzeba coś podzielić, ale my się jeszcze nie uczyliśmy d...
Za 1,4 kg cytryn i 2,3 kg pomarańczy zapłacono 20,77zł. Kilogram cytryn kosztuje 4,65 zł. Ile kosztuje kilogram pomarańczy? Proszę o podanie wszystkich obliczeń :)
Za 1,4 kg cytryn i 2,3 kg pomarańczy zapłacono 20,77zł. Kilogram cytryn kosztuje 4,65 zł. Ile kosztuje kilogram pomarańczy? Proszę o podanie wszystkich obliczeń :)...