ania poszla do sklepu i kupila 4 czekolady po 2,50, 5paczek flipsow po 1,15 i 2 paczki maki po 6,90 jle razem ja to kosztowalo

ania poszla do sklepu i kupila 4 czekolady po 2,50, 5paczek flipsow po 1,15 i 2 paczki maki po 6,90 jle razem ja to kosztowalo
Odpowiedź

4 x 2,50 5 x 1,15 2 x 6,90 suma= 29,55 zł

ania poszla do sklepu i kupila 4 czekolady po 2,50, 5paczek flipsow po 1,15 i 2 paczki maki po 6,90 jle razem ja to kosztowalo 4*2,50+5*1,15+2*6,90=10+5,75+13,8=29,55

4 czekolady po 2,50, czyli 10 zł 5paczek flipsow po 1,15 czyli 5,75 i 2 paczki maki po 6,90 czyli 13,90 10 zł+5,75+13,80=29,55 opd zapłaciła 29,55;] sorki z tamto pomyliły mi sie obliczniea:]

Dodaj swoją odpowiedź