jacek kupil 20kg ile zapłaci za 60kg jeśli kg kosztuje 6.50zł
jacek kupil 20kg ile zapłaci za 60kg jeśli kg kosztuje 6.50zł
60kg *6,50zł=390zł
za 20kg: 20*6,5=130zł za 60kg: 60*6,5=390zł
6.50zł*60kg=390zł a za 20kg zapłaci 20kg*6.50zl=130zł