62,50zł:5=12,5zł 187,5zł:12,5zł=15sztuk 20*12,5zł=250zł za 187,5 zł można kupić 15 ryz papieru . 20 ryz papieru kosztuje 250 zł
Za pięć ryz papieru ksero ( 1 ryza to 500 sztuk) zapłacono 62,50 zł. Ile ryz tego papieru można kupić za 187,50 zł? Ile złotych kosztuje 20 ryz tego papieru? Ten temat jest z działu WIELKOŚCI WPROST PROPORCJONALNE . POMOCY!
Za pięć ryz papieru ksero ( 1 ryza to 500 sztuk) zapłacono 62,50 zł. Ile ryz tego papieru można kupić za 187,50 zł? Ile złotych kosztuje 20 ryz tego papieru? Ten temat jest z działu WIELKOŚCI WPROST PROPORCJONALNE . POMOCY!...
Za pięć ryz papieru ksero (1 ryza to 500 sztuk) zapłacono 62,50 zł. Ile ryz tego papieru można kupić za 187,50 zł? Ile złotych kosztuje 20 ryz tego papieru?
Za pięć ryz papieru ksero (1 ryza to 500 sztuk) zapłacono 62,50 zł. Ile ryz tego papieru można kupić za 187,50 zł? Ile złotych kosztuje 20 ryz tego papieru?...
Za pięć ryz papieru ksero (1 ryza to 500 sztuk ) zapłacono 62,50 zł. Ile ryz tego papieru można kupić za 187,50 zł? Ile złotych kosztuje 20 ryz ego papieru?
Za pięć ryz papieru ksero (1 ryza to 500 sztuk ) zapłacono 62,50 zł. Ile ryz tego papieru można kupić za 187,50 zł? Ile złotych kosztuje 20 ryz ego papieru?...
Za pięć ryz papieru ksero (1 ryza to 500 sztuk) zapłacono 62,50zł. Ile ryz tego papieru można kupić za 187,50zł?Ile złotych kosztuje 20 ryz tego papieru?
Za pięć ryz papieru ksero (1 ryza to 500 sztuk) zapłacono 62,50zł. Ile ryz tego papieru można kupić za 187,50zł?Ile złotych kosztuje 20 ryz tego papieru?...