Ania kupiła xkg cukierków po 8.20za 1kg oraz 0.2kg po 5.50 zł za kg. a)zapisz wyrażeniem algebraicznym , ile zapłaciła. b)ile kupiła cukierków po 5.20, jeśli rachunek wyniósł 5.20zł
Ania kupiła xkg cukierków po 8.20za 1kg oraz 0.2kg po 5.50 zł za kg.
a)zapisz wyrażeniem algebraicznym , ile zapłaciła.
b)ile kupiła cukierków po 5.20, jeśli rachunek wyniósł 5.20zł