Jak napisać wypracowanie "Moje życie za 10 lat"? Jak je zacząć, o czym tam napisać?

Teraz jestem .... letnim uczniem szkoły gimnazjalnej.... Moim marzeniem jest kiedyś zostac .....(zawód ktory ci pasuje). Mam wobec tego wielkie plany związane z moim życiem. Bardzo chciałbym ,żeby wszystko poszło po mojej myśli. Byc morze za 10 lat bedę już szczęsliwyĄ MATKA z pełną rodziną i żoną. Będe miał tesciowe ,teścia oraz wielką rodzine. Chciałbym i postaram się by moje życie było takie o jakim sobie wymarzyłem.

Zacząć możesz np. tak: Niejednokrotnie zastanawiałam się, jak wyglądać będzie moje życie za 10 lat. Mam nadzieję, że spełnię swoje marzenia i zostanę... Dalej możesz napisać o tym, ile będziesz miała dzieci, gdzie będziesz pracować, jak wyglądać ;D.

Zacznij np. tak : W przyszłości moje życie ... Moje życie za 10 lat .. Kiedyś moje życie będzie wyglądało inaczej ... Napisz tam np. czym będziesz się zajmować w przyszłosci , jak będzie wyglądało twoje życie , twoja rodzina , gdzie bedziesz mieszkal