Mama kupiła 10 jajek i zapłaciła za nie 5.40zł.Ile kosztowało 1 jajko?
Mama kupiła 10 jajek i zapłaciła za nie 5.40zł.Ile kosztowało 1 jajko?
Mama kupiła 10 jajek i zapłaciła za nie 5.40zł.Ile kosztowało 1 jajko? 5,40:10=0.54 (koszt jednego jajka) odp Jedno jajko kosztowało 54grosze.