rozprawka na temat: oglądanie seriali strata czasu czy dobry wybór ? lub: czy reklama ma zgubny wpływ na ludzi ? pomożcie

Reklama bardzo miesza ludzią w głowie.Ludzie za wszelką cenę chcą kupywać wszystko co w telewizij reklamują.Małe dzieci, gdy dorosną robią to samo co ich rodzice czyli oglądają televizie i relkamy. W wiemlu gazetach również są relkamy.Wielu ludzi nie lubi reklam z tego powodu, że przerywa ich ulubione seriale czy filmy. W warszawie reklamy wiszą jako bilbordy na budynkach.Zasłaniają ludzią okna.Moim zdanie relkamy są zbędne, gdyż ludzie tracą dla nich głowy i kupują wszystko co w reklamach.