Michał kupil 2 chleby i 4 bułki Twierdzi ze wydal 3 zł. potem kupil 3 chelbyu i 6 bulek wydał 5 zł czy kasierka dobrze wydała mu reszte?? Układ równan
Michał kupil 2 chleby i 4 bułki Twierdzi ze wydal 3 zł. potem kupil 3 chelbyu i 6 bulek wydał 5 zł czy kasierka dobrze wydała mu reszte??
Układ równan