Tata kupił śrubki. Jedna śrubka kosztowała 9 zł . Kupił 99 śrubek .Ile zapłacił?

Tata kupił śrubki. Jedna śrubka kosztowała 9 zł . Kupił 99 śrubek .Ile zapłacił?
Odpowiedź

99*9=891

9zł*99=891zł

99*9=891 Odp:Tata zapłacił 891 złotych. POZDRAWIAM:)

Dodaj swoją odpowiedź