Kupiono 12 zeszytów. Zeszyty w linie były po 3,50 zł. a w kratkę po 4,50 zł Zapłacono 49 zł Ile kupiono zeszytów w linię, a ile w kratkę? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię? Proszę o analizę tego zadania.
Kupiono 12 zeszytów. Zeszyty w linie były po 3,50 zł. a w kratkę po 4,50 zł Zapłacono 49 zł Ile kupiono zeszytów w linię, a ile w kratkę? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię?
Proszę o analizę tego zadania.