za dwa różne podreczniki zapłacono 28,80 .Gdyby jeden podrecznik był 0 25% drozszy ,a drugi o 25% tańszy ,to ceny obu podreczników byłyby równe. Oblicz cene każdego z podręczników
za dwa różne podreczniki zapłacono 28,80 .Gdyby jeden podrecznik był 0 25% drozszy ,a drugi o 25% tańszy ,to ceny obu podreczników byłyby równe. Oblicz cene każdego z podręczników