ktura działka ma najnisza cene za 1m-kwadratowy 1Sprzedam działkę 12 a piekne widoki świerze powietrze cena.131 000zł 2.Sprzedam działkę bieszczady 6,5 ha piekne miejsce cena 452 tys zł 3.Sprzedam park narodowy piękny 64a cena 350 000zł

ktura działka ma najnisza cene za 1m-kwadratowy 1Sprzedam działkę 12 a piekne widoki świerze powietrze cena.131 000zł 2.Sprzedam działkę bieszczady 6,5 ha piekne miejsce cena 452 tys zł 3.Sprzedam park narodowy piękny 64a cena 350 000zł
Odpowiedź

1. ≈ 109 zł/m² 2. ≈ 6 zł/m² 3. ≈ 54 zł/m² Odp. Najniższą cenę za m^2 ma działka nr 2. obliczenia: 1 ar= 100 m² 1 ha= 10000 m² 1. 12a *100m²= 1200m² 131 000zł : 1200 m² ≈ 109 zł/m² 2. 6,5 ha * 10000 m² = 65000 m² 452000 zł : 65000 m² ≈ 6 zł/m² 3. 64 a * 100 m²= 6400 m² 350000 : 6400 m² ≈ 54 zł/m²

131000zł:12a=131000:1200m2=1310:12=109,16666666666666666666666666667zl=109,67zł 452000zł:6,5=452000zł:650a=452000zł:65000m2=452:65=6,9538461538461538461538461538462zł=6,95zł 350000zl:64a=350000zl:6400m2=3500zl:64m2=54,6875zl=54,69zl Odp. najtaniej kosztuje działka w Bieszczadach.

Dodaj swoją odpowiedź