w hurtowni kupiono 200kg cukru i 150 mąki za 900 zł.cukier sprzedano z zyskiem 25% a mąkę 20%i zarobiono na wszystkim210zł.oblicz cenę sprzedaży 1 kg mąki i 1kg cukru do tego trzeba ułożyć układ równa i obliczyc.Plis
w hurtowni kupiono 200kg cukru i 150 mąki za 900 zł.cukier sprzedano z zyskiem 25% a mąkę 20%i zarobiono na wszystkim210zł.oblicz cenę sprzedaży 1 kg mąki i 1kg cukru
do tego trzeba ułożyć układ równa i obliczyc.Plis