Jeden metr kwadratowy pewnej wykładziny kosztuje 35zł. Szerokość tej wykładziny wynosi 1,5m. Czy 200zł wystarczy na zakupienie 2,5m bieżącego tej wykładziny?
Jeden metr kwadratowy pewnej wykładziny kosztuje 35zł. Szerokość tej wykładziny wynosi 1,5m. Czy 200zł wystarczy na zakupienie 2,5m bieżącego tej wykładziny?