Pewien telewizor kosztuje 1,5 tys. złotych.Przy zakupie ratalnym cena jest wyższa o jedną piątą. Ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty ?

Pewien telewizor kosztuje 1,5 tys. złotych.Przy zakupie ratalnym cena jest wyższa o jedną piątą. Ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty ?
Odpowiedź

1500zł / 5 = 300zł telewizor jest droższy o 300zł

1500 +(15)*1500=1800zl

1,5 tyś. + 0,3 tyś. + 1,8 tyś.

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

pewien telewizor kosztuje 1,5 tys. złotych. Przy zakupie ratalnym cena cena jest wyższa o jedną piątą. Ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty?

pewien telewizor kosztuje 1,5 tys. złotych. Przy zakupie ratalnym cena cena jest wyższa o jedną piątą. Ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty?...

Matematyka

pewien telewizor kosztuje 2,5 tys. złotych przy zakupie ratalnym cena jest wyższa o jedną piątą. ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty? proszee pomóżcie mam na jutro;(

pewien telewizor kosztuje 2,5 tys. złotych przy zakupie ratalnym cena jest wyższa o jedną piątą. ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty? proszee pomóżcie mam na jutro;(...

Matematyka

pewien telewizor kosztuje 1,5 tys złotych przy zakupie ratalnym cena jest wyższa o jedną piątą ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty

pewien telewizor kosztuje 1,5 tys złotych przy zakupie ratalnym cena jest wyższa o jedną piątą ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty...

Matematyka

pewien telewizor kosztuje 3,5 tys. złotych. Przy zakupie ratalnym cena jest wyższa o jedną piątą. Ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty?

pewien telewizor kosztuje 3,5 tys. złotych. Przy zakupie ratalnym cena jest wyższa o jedną piątą. Ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty?...

Matematyka

Pewien telewizor kosztuje 2, 5 tys. złotych. Przy zakupie ratalnym cena jest wyższa o jedną piątą. Ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty?

Pewien telewizor kosztuje 2, 5 tys. złotych. Przy zakupie ratalnym cena jest wyższa o jedną piątą. Ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty?...

Matematyka

Pewien telewizor kosztuje 2,5 tys. złotych.Przy zakupie ratalnym cena jest wyższa o jedną piątą.Ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty. podaj działanie i odpowieć

Pewien telewizor kosztuje 2,5 tys. złotych.Przy zakupie ratalnym cena jest wyższa o jedną piątą.Ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty. podaj działanie i odpowieć...