1500zł / 5 = 300zł telewizor jest droższy o 300zł
1500 +(15)*1500=1800zl
1,5 tyś. + 0,3 tyś. + 1,8 tyś.
pewien telewizor kosztuje 1,5 tys. złotych. Przy zakupie ratalnym cena cena jest wyższa o jedną piątą. Ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty?
pewien telewizor kosztuje 1,5 tys. złotych. Przy zakupie ratalnym cena cena jest wyższa o jedną piątą. Ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty?...
pewien telewizor kosztuje 2,5 tys. złotych przy zakupie ratalnym cena jest wyższa o jedną piątą. ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty? proszee pomóżcie mam na jutro;(
pewien telewizor kosztuje 2,5 tys. złotych przy zakupie ratalnym cena jest wyższa o jedną piątą. ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty? proszee pomóżcie mam na jutro;(...
pewien telewizor kosztuje 1,5 tys złotych przy zakupie ratalnym cena jest wyższa o jedną piątą ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty
pewien telewizor kosztuje 1,5 tys złotych przy zakupie ratalnym cena jest wyższa o jedną piątą ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty...
pewien telewizor kosztuje 3,5 tys. złotych. Przy zakupie ratalnym cena jest wyższa o jedną piątą. Ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty?
pewien telewizor kosztuje 3,5 tys. złotych. Przy zakupie ratalnym cena jest wyższa o jedną piątą. Ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty?...
Pewien telewizor kosztuje 2, 5 tys. złotych. Przy zakupie ratalnym cena jest wyższa o jedną piątą. Ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty?
Pewien telewizor kosztuje 2, 5 tys. złotych. Przy zakupie ratalnym cena jest wyższa o jedną piątą. Ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty?...
Pewien telewizor kosztuje 2,5 tys. złotych.Przy zakupie ratalnym cena jest wyższa o jedną piątą.Ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty. podaj działanie i odpowieć
Pewien telewizor kosztuje 2,5 tys. złotych.Przy zakupie ratalnym cena jest wyższa o jedną piątą.Ile kosztuje ten telewizor przy zakupie na raty. podaj działanie i odpowieć...